Connect with us

Автомобили

Слушнете го звукот на Ford Mustang Shelby GT350

Доколку уживате во звукот на моќните V8 мотори, тогаш ова е вистинската работа за вас. Многумина кои се љубители на...

Copyright © 2020 Avenue.mk