Connect with us

Селебрити

Конечно среќни вести за пејачката: По тешкиот период чека бебе

Пејачката Халси сподели среќна вест на социјалните мрежи – го чека своето прво дете со писателот и продуцент Алев Ајдин....

Copyright © 2020 Avenue.mk