Connect with us

Кошарка

Богдановиќ го надигра Дончиќ, Бруклин рафално против Оклахома, Јокиќ не може сам

Јута Џез ја презеде лидерската позиција во НБА лигата. Џезерите, до убедлив начин дојдоа до 15 победа во сезоната. Јута,...

Copyright © 2020 Avenue.mk